IZABELA PALUCH

IZABELA PALUCH

Prezes Zarządu INTECH PK sp. z o.o.

 

Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w działalności biznesowej, na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych w międzynarodowych przedsiębiorstwach. Od 2011 r. zawodowo związana z Politechniką Krakowską, działa na rzecz transferu technologii i pozyskiwania partnerów do realizacji wspólnych inicjatyw dotyczących biznesowego wykorzystania własności intelektualnej uczelni. Specjalizuje się w komercjalizacji technologii, zakładaniu spółek typu spin-off/spin-out oraz rozwoju spółek start-upowych.

 

Twórca koncepcji programu mentorskiego na Politechnice Krakowskiej „Don’t Stop. Go Top!”. Współtwórca i animator „CASELAB – Laboratorium Dobrych Praktyk”, cyklu praktycznych warsztatów opartych na metodykach design thinking i business model canvas.  Współorganizatorka Dnia Wynalazków na PK, Polsko-Amerykańskiego Mostu Innowacji PAMI oraz krakowskiej odsłony DTWeek. Mentorka i ekspert   w projektach „Smogathon”  (2015, 2016), „Cybersec Accelerator” (2016), „Girls go start-up! Academy” (2016, 2017,2018), Lean in STEM (2017).

 

Współzałożycielka Stowarzyszenia BeneTibi, organizacji upowszechniającej naukę, kulturę i sztukę. Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej i Członek Stowarzyszenia TOP 500 Innovators – interdyscyplinarnej platformy współpracy nauki i biznesu. Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Krakowskiej.

 

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studia podyplomowe  na Politechnice Krakowskiej i Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Laureatka prestiżowego programu rządowego “TOP 500 Innovators Science-Management-Commercialization” realizowanego na Uniwersytecie Stanforda, USA (2013).

 

Pasjonatka nowych technologii, nie gardzi dobrą książką, w życiu prowadzi ją ciekawość miejsc i ludzi.

 


No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.