ALEKSANDRA TASARZ-SPĘTANA

ALEKSANDRA TASARZ-SPĘTANA

Trener, coach ICC, doradca biznesu. Magister Ekonomii Wydziału Zarządzania i Marketingu, specjalność Ekonomia Menagerska. Ukończyła Akademię Trenerów Biznesu i nadal rozwija swoje umiejętności pod patronatem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Akredytowany trener metodologii Discovery Insights oraz Moderator Design Thinking. Coach certyfikowany przez międzynarodową szkołę coachingu International Coaching Community. Jest wicedyrektorem w łódzkiej Izbie Coachingu.

Specjalizuje się w szkoleniach typu on the job training (OJT). W pracy z Klientem wykorzystuje własne doświadczenia kilkunastu lat pracy w biznesie, w tym głównie na różnych stanowiskach w międzynarodowych firmach farmaceutycznych. Pracuje z osobami prywatnymi oraz organizacjami nad osiąganiem założonych celów poprzez dostarczanie narzędzi w trzech obszarach biznesu: sprzedaży i marketingu, przywództwa i zarządzania oraz rozwoju kompetencji przyszłości.

W swojej pracy wykorzystuje najnowsze usystematyzowane podejście do procesu innowacji Design Thinking, dzięki któremu wdraża i implementuje nowatorskie rozwiązania w praktyce. Ma na koncie liczne projekty w zakresie rozwoju kompetencji miękkich w środowisku aptecznym.

Jest ekspertką z zakresu budowania relacji aptek z lokalnym środowiskiem medycznym oraz nowoczesnych metod obsługi pacjenta. Od 2015 roku regularnie dzieli się swoją wiedzą na łamach prasy w w.w. obszarach. Jej zainteresowania dotyczą szeroko rozumianego rozwoju. Najnowszym osiągnięciem są praktyczne szkolenie dla kierowników i personelu aptek, które cieszą się ogromną popularnością na rynku.


No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.