POZNAŃ

16.11 i 17.11

Design Thinking Week 2018 w Poznaniu to 2 całodniowe warsztaty kierowane dla wszystkich osób zainteresowanych idealnym procesem rekrutacji oraz kompetencjami przyszłości.

16 listopad to spotkanie pn. “Kompetencje przyszłości w Industry 4.0”. Warsztaty skierowane dla osób pracujących i pragnących poznać kompetencje przyszłości w nowoczesnych przedsiębiorstwach produkcyjnych wykorzystujących innowacyjne technologie.

17 listopada planujemy spotkanie nt. “Rekrutacja – proces i narzędzia w przedsiębiorstwach przyszłości”. Podczas spotkania dzielić się będziemy nie tylko wiedzą na temat praktycznego wykorzystania metody design thinking, lecz tworzyć będziemy idealny proces rekrutacji pracownika z wykorzystaniem nowoczesnych dostępnych narzędzi dostępnych na rynku pracy.

Na naszych spotkaniach gwarantujemy nie tylko poznanie metody design thinking i jej wybranych narzędzi lecz również i przede wszystkim zapewniamy nasze wieloletnie doświadczenia dotyczące prac badawczych w zakresie współpracy, rekrutacji, kompetencji przyszłości oraz motywacji młodych pracowników. Pracodawcy i pracownicy mieć będą okazję poznać sposób myślenia młodych osób aplikujących na stanowiska pracy a młodzi pracownicy, studenci i uczniowie mogą dowiedzieć się m.in. jak działać by skutecznie znaleźć dla siebie wymarzone miejsce pracy.

Ciebie po prostu nie może zabraknąć na naszych spotkaniach!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i zapytaj o interesujące Cię szczegóły.

ZAPRASZAJĄ

OLGA PABISIAK
POZNAŃ
MACIEJ SZAFRAŃSKI
POZNAŃ
MAGDALENA GRACZYK-KUCHARSKA
POZNAŃ
DARIA ROSIŃSKA
POZNAŃ
MAREK GOLIŃSKI
POZNAŃ
MAŁGORZATA SPYCHAŁA
POZNAŃ
AGNIESZKA REMI
POZNAŃ
ZUZANNA ADAMSKA
POZNAŃ
ROBERT PRZYBYLSKI
POZNAŃ
MAGDALENA STARNOWSKA
POZNAŃ
ADAM OLSZEWSKI
POZNAŃ

GDZIE?

Politechnika Poznańska

PUT Space ul. Jana Pawła II, Dom studencki nr 1, II piętro

DLA KOGO?

Warsztaty kierowane do: pracodawców i przedsiębiorców, pracowników działów HR, młodych pracowników, studentów, uczniów, osób aplikujących do pracy w tym w przedsiębiorstwach produkcyjnych, przedstawicieli instytucji rynku pracy i innych zainteresowanych metodą design thinking

KONTAKT

Magdalena Graczyk-Kucharska

magdalena.graczyk-kucharska@put.poznan.pl

Daria Rosińska

daria.rosinska@put.poznan.pl

Zuzanna Adamska

z.adamska01@gmail.com

Agnieszka Remi

agnieszkaremi98@gmail.com

Olga Pabisiak

olgapabisiak@gmail.com

Top