POZNAŃ

30.09 i 01.10.2019

Design Thinking Week 2019 w Poznaniu to 2 dwugodzinne warsztaty kierowane dla wszystkich osób zainteresowanych kompetencjami przyszłości i kulturą innowacyjności w przedsiębiorstwach.

30 września to spotkanie pn. “Kompetencje przyszłości w Industry 4.0”. Warsztaty skierowane dla osób pracujących i pragnących poznać kompetencje przyszłości w nowoczesnych przedsiębiorstwach produkcyjnych wykorzystujących innowacyjne technologie.

1 października planujemy spotkanie pt. “Tworzenie i rozwój kultury innowacyjności w przedsiębiorstwie”. Podczas spotkania dzielić się będziemy nie tylko wiedzą na temat praktycznego wykorzystania metody design thinking, lecz także na temat czynników wpływających na tworzenie i rozwój kultury innowacyjności w firmach.

Na naszych spotkaniach gwarantujemy nie tylko poznanie metody design thinking i jej wybranych narzędzi lecz również i przede wszystkim zapewniamy nasze wieloletnie doświadczenia dotyczące prac badawczych w zakresie współpracy, kultury innowacyjności, kompetencji przyszłości oraz motywacji młodych pracowników.

Ciebie po prostu nie może zabraknąć na naszych spotkaniach!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i zapytaj o interesujące Cię szczegóły.

ZAPRASZAJĄ

ZUZANNA ADAMSKA
POZNAŃ
MAGDALENA STARNOWSKA
POZNAŃ
MAŁGORZATA SPYCHAŁA
POZNAŃ
MAGDALENA GRACZYK-KUCHARSKA
POZNAŃ
ROBERT PRZYBYLSKI
POZNAŃ
JAKUB WALKOWSKI
POZNAŃ

GDZIE?

Politechnika Poznańska

Centrum Wykładowe, ul. Piotrowo 2, sala L051

DLA KOGO?

Warsztaty kierowane do: pracodawców i przedsiębiorców, pracowników działów HR, młodych pracowników, studentów, uczniów, osób aplikujących do pracy w tym w przedsiębiorstwach produkcyjnych, przedstawicieli instytucji rynku pracy i innych zainteresowanych metodą design thinking

KONTAKT

Magdalena Graczyk-Kucharska

magdalena.graczyk-kucharska@put.poznan.pl