KRAKÓW

12.11 – 18.11

Kochani, już za chwilę Kraków rozbłyśnie ideą empatii, prototypowania, i krakowskiej czapki! W 2018 roku ogólnopolski DT Week, jak zawsze, zawitał i do Krakowa. Tym razem proponujemy Wam trzy fajne wydarzenia, dzięki którym nie tylko ogarniecie ideę myślenia projektowego, ale będziecie mieli okazję ją przetestować na “żywym produkcie!”.

 

Dla początkujących szykujemy warsztaty z empatyzowania. Ta ważna umiejętność często spychana jest na pobocze życia, a przecież jest tak istotna dla wspólnej egzystencji. Na tych warsztatach dowiecie się jak “korzystać” z empatii na co dzień, oraz poznacie narzędzie które pomoże Wam “wejść w buty drugiego człowieka”.

 

Chętnych na projektowanie usług zapraszamy na spotkanie Service Design Network Poland, oddział w Krakowie. Podczas pogadanki dowiecie się jak łączą się service design i design thinking oraz usłyszycie o ostatniej konferencji SDN która odbyła się w Dublinie.

 

Proponujemy Wam także przetestowanie waszych zdolności w dwudniowym projekcie przeprojektowania jednego z ważnych elementów Krakowa na produkt wciąż krakowski, ale bardziej atrakcyjny dla turystów. Jeśli chcecie dodać swoje trzy grosze do tego jak wyglądać będzie pamiątkowa czapka krakowska – te warsztaty są dla Was!

 

DT Week to wspaniała okazja aby nauczyć się czegoś nowego, poznać ludzi których kręcą innowacje, i zostawić swój ślad na turystycznym produkcie Krakowa!

ZAPRASZAJĄ

MIROSŁAWA DŁUGOSZ
KRAKÓW
KAJETAN WUTTKOWSKI
Lider zespołu Kraków
MAŁGORZATA PYTEL
KRAKÓW
JOANNA PIĘTA
KRAKÓW
WOJCIECH KAŁUCKI
KRAKÓW
IZABELA PALUCH
KRAKÓW
KRZYSZTOF OLEKSY
KRAKÓW

GDZIE?

1. Hilo Apartments,

ul. Świętego Sebastiana 13

2. Socjomania,

św. Filipa 16/7

3. Strefa Etno,

Świętego Tomasza 31

DLA KOGO?

  1. Warsztat otwarty jest dla każdego chętnego, który chce poznać metodę Design Thinking
  2. Wydarzenie dla osób zainteresowanych budowaniem społeczności wokół tematyki service design i wymianą kompetencji
  3. Dla miłośników Krakowa

KONTAKT

1. Kajetan Wuttkowski

dtweek@flik.org.pl