GDAŃSK

13.11 – 18.11.

DESIGN THINKING WEEK W GDAŃSKU !!

Design Thinking Week to przepełniony inspirującymi spotkaniami i warsztatami tydzień, w trakcie którego pokazujemy, jak myślenie projektowe może przyczynić się do znalezienia innowacyjnych rozwiązań.

Design thinking to metoda, której kluczowym założeniem jest skoncentrowanie na użytkowniku, interdyscyplinarność i otwartość na eksperymentowanie.

W ramach czwartej edycji DT Week Polska – Gdańsk przygotował kilka warsztatów oraz wydarzeń związanych z DT. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby szukające inspiracji i chcące dopiero zapoznać się teoretycznie z tematem, jak i Ci, którzy chcą sprawdzić w praktyce jakie efekty przynosi jego zastosowanie.

 

Plan wydarzeń:

  • Zaczynamy we wtorek 13.11.2018 warsztatem pt. “Jak obudzić potencjał twórczy zespołu przed owocną sesją ideacyjną? – pakiet praktycznych technik i narzędzi na sesji pt. “Miejskie ogrody użytkowe (urban agriculture) w Trójmieście”.  Dla uczestników zaplanowaliśmy dwa zdania teorii i dużo praktyki. Uczestnicy pracując w grupach poznają przykładowe zadania rozgrzewkowe, a potencjał swoich rozruszanych umysłów wykorzystają w sesjach ideacji.

 

  • w sobotę 17.11.2018 czeka nas naładowany pozytywną energią warsztat pt. “WARSZTAT DESIGN THINKING ODPOWIEDZIALNY SPOŁECZNIE – czyli praca na prawdziwych wyzwaniach”, gdzie zapowiada się intensywny dzień kreatywnej pracy! Uczestnicy warsztatu będą mogli poznać Design Thinking w praktyce, co ważne będą pracować na prawdziwych wyzwaniach zgłaszanych przez organizacje zajmujące się działalnością społeczną. A dodatkowo podczas warsztatu uczestnicy zdobędą narzędzia potrzebne do projektowania rozwiązań realnych problemów z którymi borykają się interesariusze. Udział w warsztacie to także okazja na rozwinięcie własnych kompetencji przyszłości.

    Uczestnicy będą pracować w interdyscyplinarnym zespole pod opieką facylitatora DT, a rezultaty pracy Uczestników będą mogli przetestować i zaprezentować członkom organizacji, która zgłosiła wyzwanie.

  • a na zakończenie z przytupem w niedzielę 18.11.2018 – będziemy mieli okazję posłuchać  wystąpienia Naszego Gościa Specjalnego, który zaprezentuje swoje doświadczenia w Design Thinking w postaci wystąpienia pt.”Design Thinking Masterclass”.

 

ZAPRASZAMY !! – więcej informacji oraz zapisy poniżej !!

ZAPRASZAJĄ

JOANNA KOWALEWSKA
GDAŃSK
SŁAWOMIR OSTROWSKI
GDAŃSK
MAJA KURANT
GDAŃSK
KRZYSZTOF BURCHAT
GDAŃSK - REJESTRACJA
ALEKSANDRA MAKOHOŃ
GDAŃSK - LOGISTYKA
JOANNA SZECHLICKA-KISŁOWSKA
GDAŃSK
ALICJA WIANECKA
GDAŃSK
MARTA KURPIEWSKA
GDAŃSK

GDZIE i KIEDY ?

Gdańsk

13.11.2018 (wtorek) godz. 16:30 – 19:30

17.11.2018 (sobota) godz. 9:00 – 17:00

18.11.2018 (niedziela) godz. 12:00 – 16:00

DLA KOGO?

W najbliższym czasie więcej informacji!

KONTAKT

Sławek Ostrowski

slawek@ostrowski.pro